Harry potter chce být údajně gay!!

13. ledna 2008 v 18:44 | Žabka |  !!!!Schock!!!!
Harry Potter chce být gay!

Harry Potter chce být gay!


Je Daniel Radcliffe posedlý sexem? Proč nestále řeší otázky se sexem spojené? 2. října 2007
Mladý herec Daniel Radcliffe, kterého diváci znají především jako Harryho Pottera, touží po roli homosexuálního špióna. Uchází se o roli Guye Burgesse, dvojitého agenta, který patřil do skupiny špiónů Cambridge Five.
Cambridge Five byl okruh sovětských špionů ve Velké Británii, kteří zásobovali Sověty informacemi během druhé světové války a pak až do počátku padesátých let. Do skupiny patřil Kim Philby, Donald Duart Maclean, Antony Blunt a právě Burgess.
Rodilý Brit Burgess byl důstojníkem tajné služby a zároveň dvojitým agentem ve službách SSSR. Sovětům předával tajné dokumenty ministerstva zahraničí a MI5 popisující spojeneckou vojenskou strategii. Zemřel v roce 1963 v Moskvě.

"Budu hrát postavy řešící sexualitu"
Nový film má být remakem toho z roku 1984, který se jmenoval Another Country a byl natočen podle divadelní hry Juliana Mitchella, inspirované životem Guye Burgesse. Příběh začíná v 30. letech, kdy se chlapec, kterého by si chtěl zahrát Radcliffe, studující na internátní škole zamiluje do svého nejlepšího přítele a v dospělosti se stane tajným agentem.

U příležitosti premiéry snímku December Boys, ve kterém hraje sirotka, soutěžícího s dalšími čtyřmi chlapci o to, aby jej adoptovali, ukazuje Daniela na plátně v jeho vůbec první filmové sexuální scéně, Daniel prohlásil, že má zájem hrát postavy, které zkoumají svou sexualitu.

"Nikdy bych nehrál postavu gaye jen abych si doplnil herecký rejstřík," uvedl na tiskové konferenci. "Pokud by byl dobrý scénář a postava gaye zajímavá, tak je to jasné, ve svém věku podobné role budu dostávat. Mladí lidé svou sexualitu zkoumají víc."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama