Kohout

12. ledna 2008 v 22:48 | Peťulka <3 |  Horoskopy ****
Rok narození 2005,1993
Ten, jenž učí a dává rady.

Charateristika: věrný, ctižádostivý, přesný, kritický, vychloubačný, nedůvěřivý, odvážný, oblíbený, živý, zábavný i konzervativní, nadšený, stylový.

Rada: Nelpi na povrchních a překonaných zásadách. Hledej skryté smysly záležitostí. Nech se vést hlubokým přesvědčením své víry.

Kohout je přemýšlivý a tolerantní. Miluje svoji práci a je jí oddaný. Kohouti se snaží splnit své povinnosti, i ty, které plnit nemusejí. Dokáže je rozčílit nezdar. Někteří Kohouti bývají excentričtí a vzdálení druhým. Kohout vždy věří ve svou práci a svou pravdu. Většinou pravdu mívá. Kohouti často žijí sami a jsou velice uzavření. Ačkoli na druhé působí rozhodným dojmem, jsou plaší. Plány, kterých mají spoustu, realizují zřídka. Rád sní a představuje si sám sebe jako hrdinu, ale vyhovuje mu domácí prostředí a teplé pokoje. Má sklony pouštět se do velkých finančních operací, při nichž může všechno ztratit a zbankrotovat. Kohout často svého partnera zklame, neboť realita bývá odlišná od jeho krásného snu.

Kohout zažívá vítězství i pády během všech tří etap života- jak v oblasti financí, tak v oblasti lásky. Jeho cesta vede od chudoby k bohatství, od ideální lásky až k úplně opačným projevům. Stáří mívá většinou šťastné.

Dva Kohouti jsou schopni udělat si ze života nesnesitelné peklo. Jejich přáteli a společníky pro život mohou být Buvol, který je rodinný typ a konzervativec, Had, se kterým může filozofovat a Drak. Rozumí si také s Krysou, Koněm, Kohoutem, Vepřem, Psem a Zajícem, který však špatně snáší Kohoutovo fanfarónství. Komu se raději vyhýbají, je Tygr, Opice a Ovce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi holka nebo kluk??

Holka! 76.8% (195)
Kluk! 23.2% (59)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama