Osmička mužů s kterými není radno flirtovat

30. ledna 2008 v 20:06 | Peťulka<3 |  Kluci <3
1. Otec vaší kamarádky.
Vážně vám stojí mrkání po zachovalém padesátníkovi, kterého odmalička nazýváte strejdou, za ztrátu osoby, se kterou jste se poprvé opila, která zná detaily vašeho milostného života a která vás ochotně utěšuje, když se cítíte mizerně?
2. Váš gynekolog při prohlídce.
Tak pozor, tady vám jde o zdraví. Flirtovat můžete s kýmkoliv, ale kdokoliv se nemůže stát vaším gynekologem. Když se mu slastně rozvzdycháte na křesle, urychleně se vás zbaví. Vždyť by ho kvůli vám mohli zavřít!
3. Instalatér, který vám přišel zprovoznit ucpaný záchod.
Flirtující budete vypadat, jako že mu plánujete zaplatit v naturáliích. A to nechcete, ne?
4. Personalista u pohovoru.
Když na něj budete špulit rty a občas upustíte prsty do výstřihu, možná si vás pustí do postele/auta/na kancelářský stůl, ale pracovní smlouvu vám na to určitě nedá.
5. Ženich na cizí svatbě.
To je nefér. Ať už snoubence dohnala k svatbě jakkoliv, každá nevěsta si zaslouží svůj slavný den. A ona to vnímá stejně, takže v případě flirtu riskujete, že vám na záchodě omlátí o hlavu své nové lodičky.
6. Barman, pokud zrovna máte po boku přítele.
Zkraje se sice může víc snažit, aby si udržel váš zájem, ale nakonec odejde nebo začne nosit drinky všem alespoň trochu hezkým ženám kromě vás.
7. Muž, jehož žena právě čeká dítě.
Představte si sebe v její situaci - vláčíte se po světě s bříškem jako přejedený klokan a ten bídák, o něhož se právě potřebujete opřít, vrhá výmluvné pohledy na štíhlou polonahou bezstarostnou blondýnu. Taky se vám z něho dělá zle? Buďte ráda, že s takovým buranem nic mít nemusíte.
8. Přítel vaší matky.
I kdyby vypadal jako George Clooney, ať vás ani nenapadne chodit za ním do koupelny a dávat mu podezřele vášnivé pusy na dobrou noc. Jak by bylo vám, kdybyste sdílela byt se svým přítelem a vlastní sexy rodičkou, která by se doma zásadně procházela v průsvitném županu a nabízela vašemu drahému, že ho večer namasíruje, až usnete?
A s jakýma naopak flirtovat,flirtovat a zase flirtovat?
nejlepší kamarád; váš bývalý; číšník v kavárně, kam jste dorazila s kolegyněmi; kolega; revizor, který vás načapal v tramvaji bez lístku; plavčík; ochotný soused, který vám opravuje počítač; váš psycholog; psycholog vašeho psa; barman - když u toho není váš drahý; spolucestující ve vlaku
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://adarbo2.bbmedia.cz/please/showit/748/1/1/6/?typkodu=js&_idplan=24292"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti roků?

0-10 1.7% (2)
10-13 35.5% (43)
14-15 44.6% (54)
16-20 14% (17)
21-25 0.8% (1)
26-30 0.8% (1)
31-40 0% (0)
41-50 1.7% (2)
Více... 0.8% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama