Plesy začínají

6. ledna 2008 v 11:53 | Peťulka <3 |  Móda 8-)
Společenská móda si žádá hluboký dekolt nebo holá záda, případně jako pírko lehoučké transparentní materiály. Než však sáhnete po večerní róbě, zahalte se do hedvábných závojů kosmetiky.
1. den
Kromě tradiční večerní očisty udělejte něco navíc - důkladně si »vyšmirglujte« pokožku celého těla. Samozřejmě nejvíce ty partie, které plánujete odhalit. Odumřelé buňky z povrchu pokožky můžete odstranit tělovým peelingem a nebo masážní rukavicí. Na záda vám poslouží sisalový pás.
Pokud to neděláte pravidelně po večerní sprše, dnes se určitě vydatně nakrémujte.Vyčkejte do úplného vstřebání krému a naneste samoopalovací přípravek. Na zádech vám ho pomůže nanést někdo jiný.
Teď si pro změnu peelingem ošetřete ruce zejména dlaně a prostor mezi prsty. Jestli zanedbáte tuto část, zůstanou vám na rukách nevzhledné fleky, a to byste určitě nechtěla. Teď už si můžete obléct noční košilku a hupsnout pod peřinu.
2. den
Zlatavý tón by měl samoopalovací přípravek propůjčit pokožce tak po 4 - 6 hodinách působení. Pokud se vám ráno zdá zabarvení slabé můžete proceduru zopakovat - ale jen ošetřování pokožky tělovým krémem a potom »samoopalovákem«. Večer už použijte pouze osvěžující tělovou vodu, parfémované tělové mléko a tělový pudr.

Třešnička na dortu

Nevěřila byste, co všechno lehoučký závoj pudru skryje. Nemluvě o tom, že takto ošetřená pokožka vydrží déle svěží a podle odborníků prodlouží účinek vašeho parfému až o padesát procent. Používání stejného sprchového gelu, tělového mléka, případně pudru, toaletní vody a parfému se odborně označuje jako vrstvení vůně, a je to jeden ze způsobů, jak si udržet okolo sebe obláček vůně i na tom nejbláznivějším večírku.

Plus a mínus solária

Úmyslně jsme se v této souvislosti nezmínili o soláriu. Jeho účinky jsou sice dlouhodobější a výraznější než bronz z tuby, ale déle trvá i správné opalování v soláriu. To znamená opalovat se jen pozvolna a dodržovat doporučenou dobu i její postupné zvyšování. Měla byste mít alespoň jednodenní přestávky mezi návštěvami solária a nezapomínat na důkladnou péči o pokožku, protože solárium dehydratuje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama