Šok!!!Menstruace už ve třech letech!!!!

14. ledna 2008 v 20:08 | Žabka |  !!!!Schock!!!!

Menstruace už ve třech letech!

Ve třech letech se holčičky zajímají nejvíce o to, jak je oblečena jejich panenka, nebo zda se udrží v sedle při jízdě na kole. Ale Hayley Smith měla úplně jiné problémy. Místo aby si hrála, ležela s menstruačními bolestmi.
14. ledna 2008
Měla i další typické znaky probíhající puberty a toho, že se stává ženou, tedy třeba i časté změny nálad. Její rodiče, nyní už čtyřicátníci z Nottinghamu, byli jejím neskutečně rychlým vývojem šokováni.
"Když jí byly sotva tři, náhle nabrala na váze, ačkoliv nejedla nijak více než obvykle. Přišlo mi to divné, navíc o pár měsíců později ji začalo růst ochlupení v rozkroku a také jí začala růst prsa. Tohle u dítěte očekáváte nejdříve tak v deseti, ale ve třech letech?" udivilo matku.

Vyděšení rodiče
Až do té doby přitom Hayley rostla jako podle příručky. Všechno se dělo přesně tak, jak mělo, vývoj nebyl nijak urychlen. I proto vzali rozrušení rodiče děvčátko k lékařům. Ti zjistili, že má Hayley více vyvinuté kosti, ale přesnější diagnózu nestanovili. Pak, těsně před čtvrtými narozeninami, začala dívka menstruovat. Nekrvácela, ale trpěla bolestmi.
"Bolelo ji břicho, trpěla změnami nálad. Ležela na pohovce a bylo ji mizerně. Zaznamenávala jsem si tyto stavy a brzy jsem přišla na to, že se to opakuje v měsíčních cyklech. Potvrdili mi to i lékaři, podle nich prostě má dcera vstoupila do puberty. Ta myšlenka mi přišla naprosto neuvěřitelná," uvedla matka Hayley.
Děvče, kterému je dnes už dvanáct, bylo jedním z mála dětí, u nichž začíná puberta v nezvykle nízkém věku díky abnormální produkci estrogenu.
Hayley je v současnosti dvanáct, nosí podprsenku s velikostí tři a se svou situací se celkem srovnala. Stejně tak i její matka. "K tomuhle věku už to samozřejmě patří, ale tehdy jsem byla vyděšená," uvedla Debbie Smith.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Také by si se chtěla začít vyvíjet takto brzo?

ANO!!!!! 15.4% (2)
NE!!!!!!! 84.6% (11)

Komentáře

1 Vlasta Vlasta | E-mail | 14. ledna 2008 v 20:32 | Reagovat

To je vážně HUSTÝÝÝ!!!Nechtěla bych ale být v kůži /heyleniny/ matky. :-!  Ale jinak upe SUPER článek!!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama